Eesti Juveel | Ehted, käekellad, lauahõbe

KAUPLUSED

Kaupluste avamisajad pühade ajal:

Kadaka tee 36

01.05  Suletud

Järve keskuse Eesti Juveel

01.05 10.00-18.00

Kristiine keskuse Eesti Juveel

01.05 10.00-21.00

Rocca al Mare keskuse Eesti Juveel

01.05 10.00-21.00

Tartu Kaubamaja keskuse Eesti Juveel

01.05 10.00-21.00

 Meie kauplustest leiab iga kingiotsija koos meie klienditeenindaja lahke
abiga meelepärase kingituse kallile inimesele, sest ehteid saab edasi
kanda põlvest põlve.

Kõige suurem valik Eestis toodetud kuld- ning hõbeehteid ja lauahõbedat
on meie kauplustes „Eesti Juveel“, mis asuvad Tallinnas.

NB! Pakume ka graveerimist hõbelusikatele

Kuidas me teistest eristume?

Eesti Juveel eristub teistest pakkujatest oma suurima ning esinduslikuima valikuga Eestis toodetud kuld- ja hõbeehetega ning kogu Baltikumi parima valikuga lauahõbedaga. Meie tugevuseks on oma tootmine siin samas Eestis, mis annab meile palju erinevaid võimalusi klientidele nende erisoovides vastu tulla. Juhindume ehteid disainides ning tootes Eesti ehteostja eelistustest.
Kauplustest võid leida  Eestis tuntud brände nagu nt Lummus, New Vintage by Kriss aga ka välismaiseid kaubamärke nagu Sueno, Ecos Jewel,  Kohinoor.

Erinevates ehtekollektsioonides vaheldub traditsiooniline klassika moodsa trendikusega. Erinevad vääris- ja poolvääriskivid koos oma värvinüanssidega moodustavad täiusliku valiku igale kvaliteeti ja väärikust hindavale inimesele.

Valikus on käekellad brändidelt Tommy Hilfiger, Candino, Festina ning Paul Hewitt. 

Eksklusiivsed lauanõud ja lastelusikad moodustavad väga olulise osa esinduspoodide tootevalikust. Lastelusikad on üheks olulisemaks märksõnaks Juveeli tootevalikus ning seda just oma  pikaajalise edukuse ja traditsioonide pärast. Hõbedast lusikad on igati sobiv kingitus lapse sünni, ristimise, esimese hamba ning muude oluliste sündmuste puhul.
Pea kogu kollektsioon on alati kauplustes saadaval ning klienditeenindajate professionaalsete soovitustega saate enda koju komplekteerida täiusliku õhtusöögikatte.