Eesti Juveel | Ehted, käekellad, lauahõbe

Ostukorv

Ostu tagastus ja vahetamine

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.  Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Tagastamine ja vahetamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.

Palun täitke ostust taganemise avaldus käesoleva lehe allosas või alternatiivina info@eestijuveel.ee.

Kui olete kauba tellinud pakiautomaati, kasutage tagastamiseks sms-iga tulnud pakitagastuse koodi. Muul moel tagastuseks saatke pakk ettevõttele Juveel OÜ, aadressile Kadaka tee 36, Tallinn.

Müüja kannab tagastatud toote/toodete, muu hulgas kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi maksja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest.

Maksetähtaeg võib viibida, kuni tarbija on Müüjale tellitud toote tagastanud või esitanud tõendi, et ta on selle tagasi saatnud.

Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).

Kui tagastus jõuab Müüjani, saadetakse Teie e-posti aadressile paki kättesaamise kohta kinnitus. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud. 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt info@eestijuveel.ee, leiame kindlasti lahenduse

Toote tagastamiseks palun saata enne postitamist