Eesti Juveel | Ehted, käekellad, lauahõbe

Ostu tagastus ja vahetamine

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.  Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Tagastamine ja vahetamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.

Palun täitke ostust taganemise avaldus käesoleva lehe allosas või alternatiivina info@eestijuveel.ee.

Kauba tagastamine pakiautomaati

Kui olete kauba tellinud OMNIVA pakiautomaati, kasutage tagastamiseks sms-iga tulnud pakitagastuse koodi. Omnival tuleb pakitagastuskood eraldi sõnumiga.

Kui olete kauba tellinud Smartposti sinisesse pakiautomaati, saate paki tagastada sama koodiga, millega paki kätte saite. 
Kui pakk on saabunud Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis tuleb kliendil tagastus vormistada paki triipkoodi alusel my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas valides tagastamiseks endale sobivaim pakiautomaat (kas sinise või valge).

Tagastusteenusega on Teil võimalik internetipoest või kataloogist tellitud kaup pakiautomaadist paki kättesaamisest 14 päeva jooksul saajale tasuta tagastada.

Muul moel tagastuseks saatke pakk ettevõttele Juveel OÜ, aadressile Kadaka tee 36, Tallinn.

Info tagastuse kohta

Müüja kannab tagastatud toote/toodete, muu hulgas kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi maksja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest.

Maksetähtaeg võib viibida, kuni tarbija on Müüjale tellitud toote tagastanud või esitanud tõendi, et ta on selle tagasi saatnud.

Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).

Kui tagastus jõuab Müüjani, saadetakse Teie e-posti aadressile paki kättesaamise kohta kinnitus. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud. 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt info@eestijuveel.ee, leiame kindlasti lahenduse.O

Toote tagastamiseks palun täita avalduse vorm enne postitamist