Eesti Juveel | Ehted, käekellad, lauahõbe

Ostukorv

  • Eesti
    • Russian

Ostu tagastus ja vahetamine

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.  Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Tagastamine ja vahetamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.

Taganemiseks on vajalik kliendil saata taganemise avaldus e-posti aadressile myyk@juveel.ee

Müüja kannab tagastatud toote/toodete, muu hulgas kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Kui Tooted ei ole nimetatud tähtaja jooksul müüjani jõudnud, pikeneb tagasimakse tähtaeg päevani, kui tooted on müüjani jõudnud. Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).

Kui tagastus jõuab OÜ JUVEELi, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud. 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt myyk@juveel.ee, leiame kindlasti lahenduse.

Toote tagastamiseks palun saata enne postitamist