Eesti Juveel | Ehted, käekellad, lauahõbe

Ostukorv

  • Eesti
    • Russian

Ostu tagastus ja vahetamine

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.  Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Tagastamine ja vahetamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.

Taganemiseks on vajalik kliendil saata taganemise avaldus e-posti aadressile myyk@juveel.ee

Müüja kannab tagastatud toote/toodete, muu hulgas kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi maksja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest.

Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Maksetähtaeg võib viibida, kuni tarbija on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud (VÕS § 561 lg 5). Seejuures on oluline, et ettevõtja ei või raha tagastamisega viivitada seni kuni on kauba reaalselt kätte saanud, vaid oluline on hetk, kui tarbija on kauba müüjale postitanud (postiasutusele andnud, kullerile edastanud vmt).

Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).

Kui tagastus jõuab OÜ JUVEELi, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud. 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt myyk@juveel.ee, leiame kindlasti lahenduse

Toote tagastamiseks palun saata enne postitamist